jakie meble do malej kuchni w bloku

jakie meble do malej kuchni w bloku

Agat należy do gałęzi rodu Quartz zwanego Chalcedony. Jest wymawiane Cal-SE-Dony. Istnieje wiele podobnych elementów, takich jak Flint, Chert, Jasper, Sard, Sardonyx, Bloodstone, krwawnik, Onyx, Chryzopraz Jaspilit. Podział na wiele z nich jest trochę zamazany, kiedy zaczynają się pokrywać, więc pojedziemy do czynienia z kolorem w agatu.

Kolor jest szerokim tematem agat i oczywiście, może być bardzo ekscytujące. Od agat jest materiałem, który zawdzięcza swoją barwę na ślady jeśli różne minerały stają włączone do mikroskopowej krzemionki, która jest budulcem z agatu, istnieje możliwość, to może pojawić się w dowolnym kolorze. Krzemionka jest, nawiasem mówiąc, budulec dla współczesnego komputera.

Widziałem, jak agat żółty jak kanarek z kilkoma czarnymi oznaczeniami naprawdę ustawić go wyłączyć. Mam pewne agat z Globe, Arizona (co było wszystkim wypracowanej na początku lat 50-tych), błękitne jak turkus. W pustyni Mojave jest fioletowo zabarwiony niebieski agat które nazywają odpowiednio, Mojave Niebieski, którego tempo aprecjacji było znacznie szybsze niż diamenty. Jest to rzadka szafir niebieski agat z Afryki i niebieski agat z Meksyku. Spośród nich, meksykańska jest wyraźnie mniej żywy kolor.

W dziedzinie fioletowy, mam pięciu gatunków agatu. Jednym z nich jest Rodeo Purpurowy Agate z okolic Esqueda, na południe od Rodeo w stanie Durango, Meksyk, który jest piękny Lacey pasami ciemnej lawendy światłem lawendy, biały, szary i bursztynu pasmach (zarejestrowana nazwa handlowa jest Królewski Aztec Purple). Kolejnym jest Luna Agaty z LaMojina najbliższej Terrenates, Chihuahua, Meksyk, który składa się z różnych odcieniach fioletu i lawendy. Jest on oznaczony białymi wzorami sferycznych oka rozrzucone losowo przez kawałki. Parcellus Agat z Meksyku to wspaniały agat wypełnione wzory koncentrycznych linii (nazywane fortyfikacji agat) białego, szara i teraz znowu doskonałej fioletowym banding.Po czwarte, mam bardzo małą ilość mglisty fioletowy z Idaho. Wreszcie mam bardzo rzadką agat etykietą ze starej kolekcji kupiłem jako Ojo Azul Agate. Wiem tylko, że pochodzi z Meksyku, ale specyficzna lokalizacja lub stan nie mam przeczucie. Jest bogatym czerwonawe fioletowy z odrobiną szarości i bieli zdobienia brzegów płyt. Nigdy nie widziałem go wymienić w dowolnym katalogu książki odniesienia i wiem, że kiedyś sprzedałem wszystko, może nigdy nie znaleźć źródło dla niego.

Nadal nie wyczerpaliśmy tematu w kolorze agatu, więc na naszym kolejnym spotkaniu będziemy kontynuować nasze eksploracji tego fascynującego kamień.

Happy Trails!

Artykuł napisany przez: www.healthandfitness.pl