jakie meble do fioletowej sciany

jakie meble do fioletowej sciany Ona nadal jest pisanie i mówienie na ten temat 35 lat później, a okazuje się być jeszcze bardziej poprawne w jej pomysłów. Jej oryginalna teoria, że ??kompulsywne odżywianie i objadaniem był kobiecy sposób powstrzymując przeciwko idei, że „jedzenie jest problemem kobiety, ze względu na fakt, że była pin centrum zapewniając pokarm dla jej rodziny i musi chronić się od postęp seksualne mężczyzn „.

Rzeczy trochę dziś zmieniło, ale w zasadzie kobiety idąc dalej presji społeczeństwa, aby być cienka, chociaż te dni ludzie są coraz częściej nacisk, aby dopasować się do nadmiernych oczekiwań być szczupła i dopasowanie. Więc oni też są pewnie przeżywa grubasa wewnątrz krzyczy należy wypuścić.

Być może chodzi tu wokół, ile możemy na to pozwolić tłuszczu osoba wewnątrz wpływać na nas? Czy to tylko kwestia słuchania naszego instynkt? Gdy stawiamy się pod presją, aby być cienkie z restrykcyjnej jedzenia i głodu, być może trzeba wziąć pod uwagę to wewnętrzny głos albo instynkt trochę więcej. Nie pozwalając mu przejąć, ale przynajmniej pilnowanie tego.

A może to tylko kwestia uczenia się rozpoznać, że jesteśmy tylko ludźmi?

Istnieje szkoła myślenia, która mówi, że pobyt tłuszczu oznacza, że ??ludzie mogą pozostać w swojej strefie komfortu. Są wygodne z wagą są one po prostu dlatego, że jest łatwiej.

Ale zastanawiam się o tym z innej perspektywy. Zapoznaj się z osobą, która zmaga się każdego dnia swojego życia z kwestiami żywności i unika pokarmów, które wiedzą pozwoli im przybrać na wadze. Każdy posiłek jest starannie zaplanowana. Alkohol jest ograniczona. Posiłki są zazwyczaj coś się z surówką. Mogą jeść jak ptak, z głodu, dietę, a także poćwiczyć w siłowni, w rzeczywistości wszystko, co robią jest wokół utrzymanie ich waga w dół. Ta osoba rzeczywiście zbić wagę i mogą mieć nawet osoby dokonanie głupie uwagi w stylu „Nie masz problemy z nadwagą!” – A osoba wykonująca całą ciężką pracę myśli „jeśli tylko wiedzieli!”

Artykuł napisany przez: