jakie meble do granatowej kanapy

jakie meble do granatowej kanapy

wyposażenie sklepu spożywczego

Wszawicy Profilaktyka i poradnictwo Interwencja

Czy twoje dziecko wróci do domu z listem ostrzeżenie o wszy? Przed rozpoczęciem patrząc na technikach zapobiegania lub usuwania, należy najpierw ustalić, czy dziecko rzeczywiście ma zakażenia. Najlepszym sposobem na to jest z nit grzebienia. Użyj grzebienia nit, aby dokładnie sprawdzić dziecka włosy na owady lub jaja (gnidy). Użyj palcami czuć żadnych gnid dołączonych do pasm włosów. Znajdziesz odpowiednie grzebienie w lokalnej aptece.

Jeśli Twoje dziecko ma wszystko jasne, to wiesz, że musisz nabyć produkty prewencyjne, a nie zabiegi usuwania. Jednak nie jest to, że wiele produktów, które pomogą zapobiec zarażeniu z wejściem do domu. Nie należy się niepokoić, gdyż istnieje kilka prostych technik, które można wykorzystać, aby zatrzymać krwiopijne owady z rodziny dokonywania ich najnowsza domu.

Techniki wszawicy Profilaktyka

•Przy zakupie odpowiedniego nit grzebień (spojrzeć na jeden z metalicznym, zamiast zębów z tworzyw sztucznych), można używać grzebienia do sprawdzenia swojego dziecka włosy każdego dnia. Tak, każdego dnia! Będąc bezkompromisowa w swojej rutyny, będziesz podając swoją rodzinę najlepsze szanse skutecznego zapobiegania wszawicy.

•Poinformuj swoich dzieci o problemie. Muszą wiedzieć, jak owady przenieść do iz gospodarzami. By wiedzieć, w jaki sposób owady transmitować, mogą uniknąć angażowania się w sytuacjach, które mogłyby doprowadzić do nowego przypadku zarażenia.

•Jeśli masz córki, aby ich włosy związane z tyłu w każdej chwili. Chłopcy są podatne na pasożyty też tak, aby ich włosy krótkie.

•Rozpylanie rozcieńczony olejek z drzewa herbacianego na włosy po umyciu mogą pomóc zachować inwazji w zatoce. Olej jest znany ze swoich właściwości antyseptyczne, a wielu rodziców to zgłosić jako skutecznego sposobu ochrony swojej rodziny przed pasożytami.

Artykuł napisany przez: